Hledáme kolegy

které práce baví

a chtějí se rozvíjet a pracovat na různých projektech v naší malé firmě

CAE - CFD inženýr | simulace proudění a sdílení tepla

Stav: Ukončeno

Do našeho výpočetního týmu hledáme CFD výpočtáře se znalostí simulací proudění. Náplňí práce bude provádění CFD simulací a technických analýz se zaměřením na tlakové ztráty, sdílení tepla a vícefázové proudění.

Koordinace projektů CFD simulací

Stav: Ukončeno

Hledáme schopného CFD koordinátora projektů CFD simulací se znalostí fyzikálních principů a mechaniky tekutin, schopností se rozhodovat a obhajovat použité postupy.

Python programátor | vývoj aplikací

Stav: Ukončeno

Do našeho týmu hledáme nového kolegu na pozici Python vývojáře. Budeš se podílet na vývoji a údržbě interních nástrojů pro R&D oddělení, kde inženýrům pomáháme s každodenní analýzou fyzikálních simulací - od malých skriptů pro zpracování CSV souborů až po celé aplikace a 3D vizualizaci simulací na výpočetním clusteru (HPC). To neznamená, že musíš ovládat vysokoškolskou fyziku nebo 3D grafiku - vystačíš si se znalostí Pythonu a další potřebné Tě naučíme.

Junior programátor Python | vývoj aplikací

Stav: Ukončeno

Baví Tě programování? Pak zrovna Tebe hledáme do týmu. Nezáleží na tom, kolik máš zkušeností. Hlavní je, jestli Ti to pálí, máš rád/a programování a nebojíš se, stejně jako my, velkých výzev. Pomáháme malým i velkým firmám digitalizovat jejich procesy. Vyvíjíme pro ně aplikace na míru a analyzujeme data.

CFD analytik a vývojář výpočetní metodiky | externí aerodynamika

Stav: Ukončeno

Do našeho týmu hledáme CFD inženýra na pozici analytika a vývojáře výpočetní metodiky, který se bude podílet na vývoji a údržbě interních výpočetních CFD postupů (metodik) pro R&D oddělení.

Programátor C++ | Vývoj aplikace pro virtuální realitu

Stav: Ukončeno

Do našeho týmu hledáme programátory C++ pro vývoj nástrojů a aplikací pro virtuální realitu a fotorealistický rendering.

Konstruktér | Příprava CAD dat pro virtuální realitu

Stav: Ukončeno

Hledáme konstruktéra se znalostí CAD programu, který bude připravovat a upravovat 3D CAD data pro aplikaci virtuální reality a fotorealistického renderingu.

Tester | Aplikace pro virtuální realitu

Stav: Ukončeno

Pro vývoj aplikace virtuální reality a fotorealistického renderingu hledáme testera. Součástí náplně práce je testování aplikace a reportování vývojářům.